U jučer odigranoj utakmici 27. kola Treće HNL Središte nogometaši Bistre uvjeljivo su pobijedili Gaj iz Mača, rezultatom 4 : 0.
Prvo poluvrijeme proteklo je u ravnopravnoj igri, bez većih prigoda za pogotke, da bi ga Bistra zaključila lijepom akcijom i golom Rašića u posljednjoj minuti prvog dijela utakmice.
Drugo poluvrijeme Gaj otvara s više napada i s ambicijom poravnanja rezultata, što znalački koristi Bistra, koja golovima Budimira, Grozdeka i Misimija dolazi do uvjerljive pobjede i tri nova boda.
S ukupno 37 bodova Bistra se popela na sedmo mjesto ljestvice, a novi ogled pred Bistrom je već ove subote, kada Bistra gostuje kod zagrebačkih Ponikvi, čija utakmica se igra s početkom u 17 sati.