Natjecatelji Akrobatskog rock’n’roll kluba Bistra su u subotu 13. svibnja ’17. godine nastupili na 26. Prvenstvu Republike Hrvatske održanom u Zaprešiću, na lokaciji športske dvorane Srednje škole Bana Josipa Jelačića u Zaprešiću.

Natjecalo se preko 700 natjecatelja iz cijele Republike Hrvatske, a najviše iz Zaprešića, Zagreba, Velike Gorice, Križa, Oroslavja, Petrinje, Slavonskog Broda, Osijeka, Splita!

Sudili su međunarodni suci iz Rusije, Mađarske, Slovenije i Hrvatske.

Klubovi koji su sudjelovali : Akrobatski R’n’R klub GORICA- Velika Gorica, Sportski Plesni Klub VEGA- Velika Gorica, Akrobatski R’n’R klub R’N’R GIMNAZIJA- Zagreb, Športski Plesni Klub ASTRA –Slavonski Brod, Športski Plesni Klub TOP DANCE – Slavonski Brod, Akrobatski R’n’R klub PANDA- Zagreb, Akrobatski R’n’R klub MEGAROCK- Zagreb, Križ i Petrinja, Akrobatski R’n’R klub BUBA- Zagreb, Plesni Klub CAF- Spliters –Split, Plesni Klub KICK – Osijek, Akrobatski R’n’R klub LIMBO ROCK- Zagreb i domaćin, Akrobatski Rock’n’Roll klub BISTRA.

Uz ostale uvažene goste, svečanu završnicu otvorio je  gradonačelnik Grada Zaprešića, gospodin Željko Turk, dok je natjecanje bilo pod pokroviteljstvom Grada Zaprešića i Turističke zajednice Grada Zaprešića.

 

Zahvaljujemo se sponzorima, donatorima i pokroviteljima natjecanja: Zajednica športskih udruga i saveza Zagrebačke Županije, DBT d.o.o., Erste banka, Apimix, Medo-flor, Rotostar, Trilit informatika, Filos, Kanaan, High Club cattering, pizzerija Bimbo, McDonalds, Podravka, Ledshop.hr, Niskogradnja Hren, Bonbon, MPG, Oriflame, Trgocentar, slastičarnica Dessert House, Adria staklo.

Zahvaljujemo medijskim pokroviteljima – ZFM radiju, City Radiju, Televiziji Zapad, Hrvatskoj Radio Televiziji, Sptv, Večernjem listu te internet portalima zapresic-info.hr i zapresic.hr

Rezultati su sljedeći:

Mini:

  1. mjesto – Marko NEKIĆ – Elena FERENCI-MAJCEN (finale)

Mini formacije 3:

  1. mjesto – Rokerice iz Zaprešića (BAŠIĆ Lana, BOROVIČKA Mirta, DIMIĆ Leona, BOGETIĆ Lorena, KOVAČ Tia, LEŠKOVIĆ Laura, PERNAR Franka, REŽEK Nika, STRMOTIĆ Petra, STRMOTIĆ Vanesa, JANDRIČEK Ema) (finale)

Mlađi juniori 1:

  1. mjesto – Matej BRNČIĆ – Letizia ĆIBARIĆ (polufinale)

Mini Formacije 2:

  1. mjesto – Zaprešić ( ILIJAŠ Julija, ĆIBARIĆ Petra, JUKIĆ Dora, KNAFELJ Lana, STARČEVIĆ Mia, ŽIVIĆ Jana, HORVAT Paola, KOVAČ Petra, ŽUNIĆ Vida, ŠLEGL Anja, BURILO Antea)
  2. mjesto – Oro (DREMPETIĆ Patricija, HERCEG Izabela, KRAŠEVAC Lucia, ORSAG Marija, OČIĆ Ema, JELENČIĆ Nina)

Mlađi juniori 2:

  1. mjesto – Jakov BOGDAN – Lara KOLARIĆ (polufinale)
  2. mjesto – Antonio KOVAČEC – Laura BONETTI
  3. mjesto – Fran KRŽAK – Marta ORSAG
  4. mjesto – Roko ŽUNIĆ – Magdalena STAHOV