Četiri finala i jedna srebrna medalja!
U subotu, 28.1.2017. godine, u sklopu kvalifikacijskog natjecanja u Zagrebu, održala se i dodjela pehara za pobjednike ukupnih kupova u 2016. godini. Naime, svake godine održavaju se tri Kupa Hrvatske, a ukupni pobjednici proglašavaju se početkom iduće. Za 2016., ARRK Bistra je dobitnik 2 pehara!!! Osim što su fenomenalne cure iz  ženske formacije “Zaprešić” (Jana Živić, Vida Žunić, Matea Tkalčić, Anja Šlegl, Petra Kovač, Petra Nekić, Paola Horvat, Antea Burilo, Dora Jukić, Lana Knafelj, Ana Barbarić, Petra Ćibarić, Julija Ilijaš, Mia Starčević) osvojile pehar za izvanredno treće mjesto u kategoriji Mini formacija 3, briljirali su i par Lara Kolarić i Jakov Bogdan koji su zasluženo osvojili brončani pehar u kategoriji MINI.

Na prvom ovogodišnjem natjecanju u organizaciji Rock ‘n’ Roll Gimnazije iz Zagreba, vraćamo se s četiri finala i odličnim rezultatima. Srebrnu medalju su osvojili Elena Ferenci Majcen i Marko Nekić u kategoriji MINI, Letizia Ćibarić i Matej Brnčić su osvojili 5. mjesto u međunarodnoj kategoriji Mlađi juniori 1, kao i Lara Kolarić i Jakov Bogdan, po prvi put u novim kategorijama odplesali do završnice natjecanja i osvojili 7. mjesto u kategoriji Mlađi juniori 2. Formacija Zaprešić (Jana Živić, Vida Žunić, Matea Tkalčić, Anja Šlegl, Petra Kovač, Petra Nekić, Paola Horvat, Antea Burilo, Dora Jukić, Lana Knafelj, Ana Barbarić, Petra Ćibarić, Julija Ilijaš, Mia Starčević) osvojila je 6. mjesto u kategoriji Mini formacije 2.

Kako biste i sami svjedočili uspjehu i zaraznoj pozitivnoj energiji naših plesača, pozivamo vas da svi, u što većem broju, dođete i podržite nas na Državnom Prvenstvu Republike Hrvatske koji će se po prvi put održati u Zaprešiću, 13. svibnja 2017., u srednjoj školi “Ban Josip Jelačić”, s početkom u 18:00 sati.