Nogometaši Bistre ove su nedjelje na svojem terenu uvjerljivo nadigrali momčad Vatrogasca iz Zdenaca Brdovečkih, pobijedivši ga s visokih 7 : 2. Gostujući sastav već je u desetoj minuti utakmice zaostajao za tri pogotka, pa je nastavak susreta protekao u znaku formalnosti, iako niti u nastavku utakmice nije nedostajalo žustrine, pa čak i pretjerane nervoze kod gostujuće momčadi.

Ovom pobjedom Bistra se je vratila u vrh ljestvice, na njezino drugo mjesto, s osvojenih 18 bodova, koliko su prikupile i momčadi kerestinečkog Topa i Laduča, dok je na prvom mjestu Jamnica, s osvojenih 22 bodova.

Nadolazeće nedjelje nogometaši Bistre gostuju u Lomnici, gdje ih dočekuje istoimeni domaćin, a utakmica se igra u jutanjem terminu, s početkom u 10 sati.